Menu Zavřeno

Přijďte fandit závodníkům Extreme 790 a podpořit dobrou věc

Oblíbený charitativní závod ve výběhu na radniční věž – Znojmo Extreme 790 se blíží. Na Obrokové ulici odstartuje v sobotu 22. června v 11:00 hodin. Startovní listina je sice už plná, letos se ji podařilo zaplnit za neuvěřitelných 90 minut, ale kdo chce zažít skvělý den plný adrenalinu a zábavy měl by si do kalendáře poznamenat právě toto datum. Fanoušci jsou totiž vždy nedílnou a velmi důležitou součástí závodu, na které umí vytvořit výbornou atmosféru.

Sportovce a diváky přivítají v rolích speakerů dva Znojmáci – herec Miroslav Hrabě a moderátor Radek Bortlík. Závod i večerní doprovodný program se opět budou kompletně odehrávat na Obrokové ulici. Dění „na trati“ ve věži bude pro fandící publikum přenášet velkoplošná obrazovka.

Start je v 11:00 hodin, předpokládaný čas vyhlášení výsledků v 18.00 hod. Připraven je doprovodný program pro dětské i dospělé diváky, DJ s hudebními peckami a stánky s občerstvením.

Sportovci se letos mohou těšit na speciální medaile. Přímo na místě totiž bude možné nechat si na medaili vygravírovat vedle svého jména i čas sportovního výkonu. Novinkou je také putovní pohár pro vítězné týmy.

A i v tomto ročníku závod pomůže potřebným. Startovné 1 000 korun za každý tým putuje Sportovnímu klubu neslyšících Brno, ve kterém hrají i Znojmáci. A tým neslyšících se také postaví na závodní trať, a to vedle dalších 29 týmů.  

Starosta a aktivní účastník závodu Jan Grois bude v podpoře neslyšících ještě štědřejší. A to díky výzvě, kterou na svém facebookovém profilu avizoval. „Jak jsem slíbil, startovné za můj tým nebude jen 1 000 Kč, ale neslyšícím navíc pošlu 4 229 Kč, což byl aktuální počet sledujících mého profilu v den spuštění registrace na závod. Děkuji vám!“ napsal svým fanouškům na Facebooku Grois.

V rámci vyhlášení výsledků tak budeme moci Sportovnímu klubu neslyšících předat symbolický šek na 35 229 korun.