Menu Zavřeno

Radniční věž vyběhneme již tuto sobotu

Oblíbený charitativní závod ve výběhu na radniční věž, Znojmo Extreme 790, se blíží!

Závod začíná v 11:00 hodin. Výdej startovních čísel bude od 9:00 do 10:00 hodin (tady stačí, když se dostaví jeden závodník za tým). Nutné bude doložit potvrzení o očkování, negativním testu nebo o prodělání nemoci. Vše obsaženo v tomto dokumentu.

Závodníci budou mít možnost si od 9:30 do 10:30 projít radniční věž, aby se mohli podívat, co je čeká: různé typy schodů, prašné prostředí i snížená viditelnost. Prostě extrémní podmínky extrémního závodu.

Účastníci závodu se letos mohou těšit na speciální medaile a vygravírování svého jména a času zdarma. Poháry a další hodnotné ceny pak čekají nejlepší týmy a nejrychlejší ženu a muže. Předpokládaný čas vyhlášení výsledků je 17:30, předání cen proběhne na Obrokové. Závod bude přenášen na dvě velkoplošné obrazovky na Obrokové, o dobrou zábavu se postarají moderátoři Mirek Hrabě a Radek Bortlík a taky DJ Jarda Kroupa. O dobré občerstvení nebude díky našim partnerům také nouze.

Výtěžek ze startovného jde vždy na dobročinné účely,  letos Dennímu stacionáři sv. Damiána Znojmo na Hradišti, který provozuje Oblastní charita Znojmo. Děkujeme všem, závodníkům, spoluorganizátorům a partnerům, díky kterým můžeme už pošesté charitativní závod pořádat,” říká místostarosta Jan Grois, duchovní otec závod, který doposud na startu sám nikdy nechyběl.