Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/extreme790cz/home/www/wp-content/plugins/customify-pro/modules/multilingual/multilingual.php on line 133

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs4/extreme790cz/home/www/wp-content/plugins/customify-pro/modules/multilingual/multilingual.php on line 218
Registrace se spustí 8.dubna – Znojmo Extreme 790
Menu Zavřeno

Registrace se spustí 8.dubna

Registrace bude spuštěna v pondělí 8. dubna ve 12:00. Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy a mix, každý tým musí mít pět členů. Startovné, jak je uvedeno výše, putuje přímo na účet Sportovního klubu neslyšících Brno, z.s. (bankovní účet 3309900/0300), variabilním symbolem je 20190622 (=datum závodu). Do zprávy platby je nutné uvést název registrovaného týmu.

Začátek závodu bude už v 11:00 hodin, přičemž mezi 9:30 a 10:30 si budou moci závodníci opět projít radniční věž a prozkoumat tak terén. Předpokládaný čas vyhlášení výsledků je 18:00, předání cen proběhne také na Obrokové.

Účastníci závodu se letos mohou těšit na speciální medaile. Přímo na místě totiž bude možné nechat si na medaili vygravírovat své jméno a čas. Z medaile tak bude památka, na kterou bude moci být každý hrdý.

Kromě sportovců přivítá závod Znojmo Extreme 790 v roli moderátora herce, Znojmáka, Miroslava Hraběteho, jehož doplní další rodák, moderátor Radek Bortlík. Závod i večerní doprovodný program se opět budou kompletně odehrávat na Obrokové ulici, závod bude přenášen přímo na ulici velkoplošnou obrazovkou. DJ s hudebními peckami a stánky s občerstvení jsou samozřejmostí. Připraven bude i doprovodný program pro dětské diváky.