Menu Zavřeno

Startovní listina

Startovní listina
Pořadí
Čas
Startovní číslo
Příjmení
Jméno
Název týmu
Kategorie
001
13:00:00
101
Grois
Jan
GroisTeam
MIX
002
13:01:20
102
Šoba
Radovan
BVTS Profi A
MUŽI
003
13:02:40
103
Lurská
Petra
BVTS B
ŽENY
004
13:04:00
104
Sekula
Jaroslav
Deaf Znojmo
MUŽI
005
13:05:20
105
Tejral
Tomáš
Autodružstvo Znojmo
MIX
006
13:06:40
106
Karasová
Barbora
Kočky ve věži
ŽENY
007
13:08:00
107
Bulínová
Jitka
Řízená střela
MIX
008
13:16:20
108
Podzimek
Karel
Pařník
MIX
009
13:17:40
109
Voznický
Marek
Winners Znojmo
MIX
010
13:19:00
110
Huray
Martin
Hakuna matata
MUŽI
011
13:20:20
111
Venuta
Marek
Rychle a zběsile
MIX
012
13:21:40
112
Truhlářová
Eliška
Gladork tým
ŽENY
013
13:23:00
113
Kočková
Klára
BK ŘEŠETO ZNOJMO
MIX
014
13:24:20
114
Petříček
Michal
Záchranka
MIX
015
13:32:40
115
Vodička
Tomáš
Hasiči Znojmo
MUŽI
016
13:34:00
116
Černá
Dominika
SDH Mikulovice
MIX
017
13:35:20
117
Servít
Šimon
Bulhaři
MUŽI
018
13:36:40
118
Pavelka
Michal
Rafani
MIX
019
13:38:00
119
Gross
Jan
Draci Znojmo
MIX
020
13:39:20
120
Antoš
Jiří
Věžolezci
MIX
021
13:40:40
121
Štulhoferová
Kristina
KOČKY Z PERITA
ŽENY
022
13:49:00
122
Maršalík
Jakub
Znojmáci
MIX
023
13:50:20
123
Buček
Filip
Klenoty Mareš
MIX
024
13:51:40
124
Smrčková
Marie
FIVe
MIX
025
13:53:00
125
Svatoň
Josef
Autoservis Spurný
MUŽI
026
13:54:20
126
Hlobeň
Adam
TJ plavání Znojmo
MIX
027
13:55:40
127
Machálek
Lukáš
Ladný krůček
MIX
028
13:57:00
128
Bulín
Jakub
Buldové
MUŽI
029
14:05:20
129
Melánová
Hana
GroisTeam
MIX
030
14:06:40
130
Stokláska
Svaťa
BVTS Profi A
MUŽI
031
14:08:00
131
Šobová
Nina
BVTS B
ŽENY
032
14:09:20
132
Vítek
Mojmír
Deaf Znojmo
MUŽI
033
14:10:40
133
Pavelka
Tomáš
Autodružstvo Znojmo
MIX
034
14:12:00
134
Birová
Zuzana
Kočky ve věži
ŽENY
035
14:13:20
135
Švestková
Soňa
Řízená střela
MIX
036
14:21:40
136
Souček
Tomáš
Pařník
MIX
037
14:23:00
137
Ježková
Jitka
Winners Znojmo
MIX
038
14:24:20
138
Fiala
Lukáš
Hakuna matata
MUŽI
039
14:25:40
139
Sivila
Shannon
Rychle a zběsile
MIX
040
14:27:00
140
Chalanková
Mirka
Gladork tým
ŽENY
041
14:28:20
141
Dunda
Pavel
BK ŘEŠETO ZNOJMO
MIX
042
14:29:40
142
Kroupová
Renata
Záchranka
MIX
043
14:38:00
143
Vybíral
Lukáš
Hasiči Znojmo
MUŽI
044
14:39:20
144
Černý
Pavel
SDH Mikulovice
MIX
045
14:40:40
145
Schneider
Pavel
Bulhaři
MUŽI
046
14:42:00
146
Šištík
Michael
Rafani
MIX
047
14:43:20
147
Beneš
Marek
Draci Znojmo
MIX
048
14:44:40
148
Přehnal
Martin
Věžolezci
MIX
049
14:46:00
149
Mrkvová
Lenka
KOČKY Z PERITA
ŽENY
050
14:54:20
150
Ježek
Petr
Znojmáci
MIX
051
14:55:40
151
Bučková
Vlasta
Klenoty Mareš
MIX
052
14:57:00
152
Dvořáček
Jakub
FIVe
MIX
053
14:58:20
153
Gregr
Roman
Autoservis Spurný
MUŽI
054
14:59:40
154
Polachová
Tereza
TJ plavání Znojmo
MIX
055
15:01:00
155
Pich
Petr
Ladný krůček
MIX
056
15:02:20
156
Bulín
Patrik
Buldové
MUŽI
057
15:10:40
157
Bárta
Lubor
GroisTeam
MIX
058
15:12:00
158
Hammerschmied
Petr
BVTS Profi A
MUŽI
059
15:13:20
159
Chvajová Staňková
Mária
BVTS B
ŽENY
060
15:14:40
160
Brouček
Jan
Deaf Znojmo
MUŽI
061
15:16:00
161
Skopal
Přemysl
Autodružstvo Znojmo
MIX
062
15:17:20
162
Růžičková
Zuzana
Kočky ve věži
ŽENY
063
15:18:40
163
Bartůňková
Světlana
Řízená střela
MIX
064
15:27:00
164
Pastrňáková
Zuzana
Pařník
MIX
065
15:28:20
165
Zvarik
Tomáš
Winners Znojmo
MIX
066
15:29:40
166
David
Josef
Hakuna matata
MUŽI
067
15:31:00
167
Venutová
Kateřina
Rychle a zběsile
MIX
068
15:32:20
168
Slámová
Monika
Gladork tým
ŽENY
069
15:33:40
169
Bezvoda
Tomáš
BK ŘEŠETO ZNOJMO
MIX
070
15:35:00
170
Dvořák
Roman
Záchranka
MIX
071
15:43:20
171
Spáčal
Josef
Hasiči Znojmo
MUŽI
072
15:44:40
172
Novotná
Gabriela
SDH Mikulovice
MIX
073
15:46:00
173
Meister
Jiří
Bulhaři
MUŽI
074
15:47:20
174
Mostbeková
Monika
Rafani
MIX
075
15:48:40
175
Kremláčková
Anna
Draci Znojmo
MIX
076
15:50:00
176
Nevrkla
Ondřej
Věžolezci
MIX
077
15:51:20
177
Kryštofová
Taťána
KOČKY Z PERITA
ŽENY
078
15:59:40
178
Hrnčíř
Ivo
Znojmáci
MIX
079
16:01:00
179
Vodicová
Jitka
Klenoty Mareš
MIX
080
16:02:20
180
Smrček
Lubomír
FIVe
MIX
081
16:03:40
181
Dufek
Pavel
Autoservis Spurný
MUŽI
082
16:05:00
182
Svoboda
Matěj
TJ plavání Znojmo
MIX
083
16:06:20
183
Chrástová
Ivana
Ladný krůček
MIX
084
16:07:40
184
Bulín
Tomáš
Buldové
MUŽI
085
16:16:00
185
Fila
Roland
GroisTeam
MIX
086
16:17:20
186
Vacula
Josef
BVTS Profi A
MUŽI
087
16:18:40
187
Veselá
Eva
BVTS B
ŽENY
088
16:20:00
188
Stehlík
Petr
Deaf Znojmo
MUŽI
089
16:21:20
189
Ondráček
Libor
Autodružstvo Znojmo
MIX
090
16:22:40
190
Kučerová
Petra
Kočky ve věži
ŽENY
091
16:24:00
191
Bartůněk
Pavel
Řízená střela
MIX
092
16:32:20
192
Kocáb
Rostislav
Pařník
MIX
093
16:33:40
193
Fasching
Christoph
Winners Znojmo
MIX
094
16:35:00
194
Chrásta
Vladan
Hakuna matata
MUŽI
095
16:36:20
195
Jebáček
Jan
Rychle a zběsile
MIX
096
16:37:40
196
Štábová
Daniela
Gladork tým
ŽENY
097
16:39:00
197
Plíšek
karel
BK ŘEŠETO ZNOJMO
MIX
098
16:40:20
198
Poul
Karel
Záchranka
MIX
099
16:48:40
199
Vrana
Jan
Hasiči Znojmo
MUŽI
100
16:50:00
200
Fialová
Barbora
SDH Mikulovice
MIX
101
16:51:20
201
Šimeček
Nikolas
Bulhaři
MUŽI
102
16:52:40
202
Smejkal
Petr
Rafani
MIX
103
16:54:00
203
Šalamoun
Jan
Draci Znojmo
MIX
104
16:55:20
204
Gřivnová
Barbora
Věžolezci
MIX
105
16:56:40
205
Gaťaříková
Barbora
KOČKY Z PERITA
ŽENY
106
17:05:00
206
Valášek
Daniel
Znojmáci
MIX
107
17:06:20
207
Marešová
Lenka
Klenoty Mareš
MIX
108
17:07:40
208
Aipldauer
Jakub
FIVe
MIX
109
17:09:00
209
Šustáček
Milan
Autoservis Spurný
MUŽI
110
17:10:20
210
Svoboda
Matyáš
TJ plavání Znojmo
MIX
111
17:11:40
211
Kyptová
Kateřina
Ladný krůček
MIX
112
17:13:00
212
Sobotka
Pavel
Buldové
MUŽI
113
17:21:20
213
Svoboda
Aleš
GroisTeam
MIX
114
17:22:40
214
Smrčka
Michal
BVTS Profi A
MUŽI
115
17:24:00
215
Svobodová
Jana
BVTS B
ŽENY
116
17:25:20
216
Papoušek
Adam
Deaf Znojmo
MUŽI
117
17:26:40
217
Pokorná
Štěpánka
Autodružstvo Znojmo
MIX
118
17:28:00
218
Nemčoková
Dana
Kočky ve věži
ŽENY
119
17:29:20
219
Barcal
Vojtěch
Řízená střela
MIX
120
17:37:40
220
Blažek
Patrik
Pařník
MIX
121
17:39:00
221
Brabec
Zdeněk
Winners Znojmo
MIX
122
17:40:20
222
Vilches
Václav
Hakuna matata
MUŽI
123
17:41:40
223
Sivila
Siddartha
Rychle a zběsile
MIX
124
17:43:00
224
Chmelíková
Simona
Gladork tým
ŽENY
125
17:44:20
225
Billy
Yevhen
BK ŘEŠETO ZNOJMO
MIX
126
17:45:40
226
Průšek
Erik
Záchranka
MIX
127
17:54:00
227
Sláma
Vojtěch
Hasiči Znojmo
MUŽI
128
17:55:20
228
Suchna
Adam
SDH Mikulovice
MIX
129
17:56:40
229
Tumurbaatar
Temuulen
Bulhaři
MUŽI
130
17:58:00
230
Šťastný
Václav
Rafani
MIX
131
17:59:20
231
Hájek
Michal
Draci Znojmo
MIX
132
18:00:40
232
Kuchtík
Pavel
Věžolezci
MIX
133
18:02:00
233
Ambrozková
Veronika
KOČKY Z PERITA
ŽENY
134
18:10:20
234
Samková
Kristýna
Znojmáci
MIX
135
18:11:40
235
Mareš
Karel
Klenoty Mareš
MIX
136
18:13:00
236
Brossová
Eva
FIVe
MIX
137
18:14:20
237
Šedivý
Karel
Autoservis Spurný
MUŽI
138
18:15:40
238
Kolníková
Veronika
TJ plavání Znojmo
MIX
139
18:17:00
239
Pavelka
Ondřej
Ladný krůček
MIX
140
18:18:20
240
Bulín
Jan
Buldové
MUŽI