Menu Zavřeno

Závod Znojmo Extreme 790 bude moderovat Hrabě s Pártlovou.

Charitativní závod ve výběhu na radniční věž – Znojmo Extreme 790 – letos přivítá známou a oblíbenou dvojici kamarádů, která se tu představí v roli moderátorů akce. Herce a znojemského rodáka Miroslava Hraběte doplní zpěvačka a hvězda pořadu 3v1 Martina Pártlová. „Bude to pecka, těším se,“ neskrývá své nadšení Miroslav Hrabě, který se tak ve Znojmě před vinobraním, kde mu již léta patří role krále Jana Lucemburského, ukáže ještě 16. června. Kdo tak nechce přijít o jedinečný sportovní zážitek spojený se skvělými moderátory a baviči, má možnost se od pondělí 9. dubna registrovat na závod Znojmo Extreme 790.

„Do Znojma se hrozně rád vracím. Proto když přišla nabídka stát se součástí této skvělé akce a pomoci dobré věci, neváhal jsem ani minutu. Možná se s Martinou vyhecujeme a vyběhneme si radniční věž taky,“ bavil přítomné novináře Hrabě. „Já sice aktivně sportuji, ale jak jsem to tak viděl, tak zdolat radniční věž není žádná sranda, kor pro někoho, kdo má dva metry,“ dodal s úsměvem Hrabě.

Závod i večerní doprovodný program se letos budou kompletně odehrávat na Obrokové ulici, kde přibude další velkoplošná obrazovka pro přenos závodu. „Jedna obrazovka bude umístěna přímo u radniční věže, druhá pak níže před obchodním domem Dyje. Chceme oživit celou Obrokovou,“ dodává starosta Znojma Jan Grois. Stánky s občerstvení jsou samozřejmostí.

Startovné, které je letos 1.000 korun za tým, putuje přes Nadační fond Pink Bubble na podporu Znojmačce Nelle Liškové. Nella trpí těžkým onemocněním ledvin – o ty svoje přišla a ty transplantované moc nezabraly. Nemůže kvůli tomu žít normální život. „Děkuju všem, kteří mi chtějí pomoci,“ říká Nella Lišková. Jelikož velice ráda maluje a ručně vyrábí i krásná mýdla, bude možné Nellu přímo na akci podpořit i jinak než startovným.