Menu Zavřeno

Aktuality

Startovní listina naplněna!

Jen 90 minut dnes stačilo na to, aby se zcela zaplnila startovní listina závodu ve výběhu na radniční věž Znojmo Extreme 790.

Pokyny pro zaplacení startovného dostaly registrované týmy emailem, prosíme o jejich uhrazení obratem, až tehdy se registrace stává platnou. Připomínáme, že startovné, které je letos 1 000 korun za tým, putuje Sportovnímu klubu neslyšících.

Registrace se spustí 8.dubna

Registrace bude spuštěna v pondělí 8. dubna ve 12:00. Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy a mix, každý tým musí mít pět členů. Startovné, jak je uvedeno výše, putuje přímo na účet Sportovního klubu neslyšících Brno, z.s. (bankovní účet 3309900/0300), variabilním symbolem je 20190622 (=datum závodu). Do zprávy platby je nutné uvést název registrovaného týmu.

Začátek závodu bude už v 11:00 hodin, přičemž mezi 9:30 a 10:30 si budou moci závodníci opět projít radniční věž a prozkoumat tak terén. Předpokládaný čas vyhlášení výsledků je 18:00, předání cen proběhne také na Obrokové.

Účastníci závodu se letos mohou těšit na speciální medaile. Přímo na místě totiž bude možné nechat si na medaili vygravírovat své jméno a čas. Z medaile tak bude památka, na kterou bude moci být každý hrdý.

Kromě sportovců přivítá závod Znojmo Extreme 790 v roli moderátora herce, Znojmáka, Miroslava Hraběteho, jehož doplní další rodák, moderátor Radek Bortlík. Závod i večerní doprovodný program se opět budou kompletně odehrávat na Obrokové ulici, závod bude přenášen přímo na ulici velkoplošnou obrazovkou. DJ s hudebními peckami a stánky s občerstvení jsou samozřejmostí. Připraven bude i doprovodný program pro dětské diváky.

V roce 2019 běžíme pro neslyšící

Někdo v životě nemá tolik štěstí, ale přesto žije nejen plnohodnotný život, ale je i inspirací pro nás ostatní.👍 Třeba Znojmačka Simona Sekulová má můj velký obdiv – je neslyšící, miluje volejbal a hraje za Sportovní klub neslyšících v Brně, protože ve Znojmě žádný takový není.Díky tomu, že jsou fakt dobří, tak už byli na turnajích všude možně v Evropě.👏 Letos dostali pozvánku až do Japonska, což už je nad jejich finanční možnosti, protože si všechno hradí sami. Když za mnou Simona přišla z prosbou o finanční podporu, bylo jasno.😎 Právě pro ni a celý sportovní klub neslyšících poběžíme letos závod ve výběhu na radniční věž Znojmo Extreme 790 a výtěžek ze startovného věnujeme právě jim. Sportovci musí táhnout za jeden provaz!❤️

Reportáž ze závodu v TV

Sportovci pozor, budete v televizi! Reportáž o #extreme790 má dnes v 18:50 premiéru na SPORT 5. Reprízovat ji budou pětkrát, a to v termínech: 29.6. 22:00, 30.6. 9:45, 1.7. 17:10, 2.7. 23:45, 3.7. 9:15. Tak se nezapomeňte dívat!

VIDEO ÚČASTNÍKA ZÁVODU

Každý účastník závodu má možnost si objednat sestřih svého běhu na radniční věž. Tuto službu zajišťuje FaMa Media s.r.o. za cenu 100,- Kč za jednoho běžce. Objednávat lze na emailu petr.faraga@gmail.com
. Při objednávce je nutné uvést jméno, příjmení a startovní číslo. Při platbě na účtet č. 106124001/5500 do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a do VS startovní číslo.

Poděkování za podporu

Třetí ročník závodu Znojmo Extreme 790 je již minulostí. Věříme, že nejen všichni účastníci závodu, ale i všichni přihlížející si tento den užili a odnesli si spoustu zážitků.
Děkujeme všem za nejen finanční podporu ve prospěch Nelly Liškové a těšíme se na další ročník!

Třetí ročník charitativního závodu ve výběhu na radniční věž Znojmo Extreme 790 je za dveřmi!

Startujeme už tuto sobotu ve 13:00 hodin. Na start se postaví 30 týmů, z toho 8 ženských, 9 mužských a 13 smíšených. „Na sobotu se už moc těším. Věřím, že si celý den užijí jak sportovci, tak fanoušci. I na ně jsme totiž v programu mysleli,“ říká starosta Znojma Jan Grois, který je nejen otcem myšlenky závodu, ale také jeho aktivním účastníkem. Jako tradičně se na závodní trať postaví jako první, vyběhne úderem 13. hodiny.

Celý závod bude moderovat hvězdná dvojice – herec Mirek Hrabě a zpěvačka Martina Pártlová. Závod bude přenášet velkoplošná obrazovka u radniční věže a bude ho možné sledovat i online na YouTube a Facebooku.

Na start se postaví jak profi týmy Orlů Znojmo či florbalisté TJ Znojmo Laufen, tak týmy amatérských sportovců jako Rabbits Znojmo, Winners Nový Šaldorf, Rychle a zběsile, Pohodáři nebo Loosers. Věž vyběhnou i Znojemské Lišky, Znojemské komety nebo dva týmy Hany Bany.

„Vloni byl nejrychlejší čas mezi muži 46,82 sekund, mezi ženami 57,95 sekund. Nejrychlejší tým radniční věž zdolal za 4 minuty a 13 vteřin. Uvidíme, jaké časy budou padat letos a jestli trhneme nějaký rekord. Hlavně bych si ale přál, aby se nikdo nezranil a abychom společně prožili skvělý den, který navíc pomůže dobré věci,“ připomíná Jakub Šigut z Rabbits Znojmo, spolupořadatele závodu.

Výtěžek ze startovného, celkem 31 000 korun, totiž putuje Znojmačce Nelle Liškové. Nella trpí těžkým onemocněním ledvin – o ty svoje přišla a ty transplantované moc nezabraly. Nemůže kvůli tomu žít normální život. Předání šeku proběhne před vyhlášením výsledků závodu, které by mělo proběhnout po 18:00 hodině.

Následovat bude after party s DJ Jardou Kroupou přímo na Obrokové ulici. Občerstvení zajistí Arte Vini, Znojemské pivo, ochutnat můžete i kávu od Radka Švajky a dobroty a kávu z Kafe u radnice. Program končí ve 23:00 hodin.

Ceny závodu

I v letošním roce čeká na každého závodníka účastnická medaile a na vítězné týmy poháry, plakety a spousta dalších cen!

Pozvánka starosty města Znojma

Znojmo Extreme 790 – pozvánka na 3. ročník

Milí sportovci, už v sobotu se na váš těším na Znojmo Extreme 790! 💪Závod ve výběhu na radniční věž pořádáme už potřetí a bude to určitě zase super! 😎 Největší radost mám z toho, že díky závodu a vám, sportovcům, můžeme výtěžek se startovného, to je 31 000 korun, předat Nelle Liškové. Skvělé holce, která statečně bojuje s osudem a se svým onemocněním. 👍 Takže v sobotu na viděnou!

Zveřejnil(a) Jan Grois – starosta města Znojma dne Neděle 10. června 2018